Menu

Dragon Egg

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dragon Egg

 Dragon Egg Automat Online ZdarmaJste natolik odvážní, abyste dokázali dát ruku do dračího hnízda a vzít odtamtud jedno vejce? Pokud to dokážete, tak na vás v tomto výherním automatu čekají neuvěřitelné odměny. Vývojářská společnost Tom Horn Gaming nám opět přinesla úžasný výherní automat zdarma se skvělou grafickou stránkou. Na válcích se budete moci setkat s červeným a zeleným drakem. Oba dva draci vám navíc přinesou i spoustu vzrušujících bonusových funkcí. Kdykoli na válcích spatříte draka, tak můžete očekávat mnohem vyšší šance na získání vysokých výher. Tato automatová hra bude spuštěna při zvuku gongu a zvonů. Celý její design i technologie jsou velmi orientální.

 Dragon Egg Automat Online Zdarma

 

Hned po spuštění automatu si všimnete, že herní obrazovka je umístěna na pozadí se slují. Znamená to, že jste se k obydlí draků už dostali. Nyní vás už jen čeká projít si všemi nástrahami, získat spoustu skvělých symbolů a vyhrát váš jackpot. Vsadit si můžete maximálně 45 dolarů a nejvíce si tuto hru užijete v tom nejtmavším koutě vašeho domu, kde se do ní budete moci naplno ponořit. Po celou dobu vás bude doprovázet skvělý soundtrack, který navnadí tu správnou napínavou atmosféru a zároveň bude udržovat herní tempo. Pokud se vám ale soundtrack nebude líbit, můžete ho vypnout. Zážitek z hraní se nezmění, ani když budete hrát na vašem mobilním telefonu. Vyzkoušejte si tento výherní automat zdarma a zjistěte, co to znamená opravdová výhra. Tento automat je totiž velmi štědrý. Za modrého draka vyhrajete 500 mincí, stříbrný drak vám přinese 750 mincí a za dračí vejce můžete vyhrát až 30 spinů zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti