Menu

Neon Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Neon Fruits

Automat Neon Fruits Online ZdarmaVýherní automat Neon Fruits je velmi zábavný automat s 5 válci a celkem 27 výherními liniemi. Výhry v tomto automatu získáte tvořením výherních kombinací ze stejných symbolů, které se budou hodnotit vždy pouze zleva doprava. Tím nejlepším ale je, že v rámci jednoho kola můžete vyhrát i několikrát za sebou. Pamatujte si ale, že na každé výherní linii vám budou vyplaceny pouze ty nejvyšší dosažené výhry.

Automat Neon Fruits Online Zdarma

 

Tento výherní automat zdarma obsahuje hned několik jedinečných funkcí, které hráčům přinesou spoustu zábavy. Například při vytvoření jakékoli výherní kombinace mohou být výherní symboly uzamčeny na své pozici a hráči získají re-spin, při kterém se ke stávající výherní kombinaci mohou připojit další symboly. Výhry se následně vyhodnotí až po ukončení této funkce. Jedinečný je v tomto automatu i násobitel, který může mít hodnotu 5x, 4x, 3x nebo 2x a je využit v případě zaplnění válců 15, 12, 9 nebo 6 stejnými symboly. Pokud tedy hráči zvolí dobrou herní strategii, mohou si v tomto automatu přijít na opravdu skvělé výhry. Nicméně stejně jako i u všech jiných her je nutné hrát s rozvahou, abyste z automatu vytěžili naprosté maximum. Výherní symboly je nutné tvořit spíše z těch hodnotnějších symbolů, protože za ty méně hodnotné nezískáte příliš vysoké výhry.

Symboly

Hlavní symboly, které se ve výherním automatu Neon Fruits nachází, jsou sedmičky, melouny, švestky, zvony, bary a hrozny. Tyto symboly doplňují třešně a pomeranče, které hrají hlavní roli při vypočítávání výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti