Menu

Wild Space

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Wild Space

Automat Wild Space Online ZdarmaWild Space je lákavým výherní automat zdarma, který vytvořila společnost Genesis Gaming. Tento automat se velice podobá automatu Sea Rider, který vytvořila stejná společnost, jen na jiné téma. V automatu Wild Space se jedná o téma vesmírné a zaručujeme vám, že podobný výherní automat jste ještě nikdy nehráli. Tento automat neobsahuje žádné výherní linie ani válce. Místo toho budete mít před sebou arkádovou hru. Hráči nového tisíciletí se do této hry ihned zamilují.

Říkáte si, pokud tento automat nemá žádné válce, jak se tedy hraje? Vaším úkolem bude vybrat si 8 různých oběžných drah, které se nachází napříč této galaxie. Pro každou z nich si nastavte jinou sázku a vybrat si můžete z hodnot od 0,08 do 800 mincí. Jakmile máte vše nastaveno, jednotlivé oběžné dráhy se mezi sebou promixují. Pokud chcete jen celou hru sledovat, tak využijte automatickou funkci, která bude oběžnými drahami točit za vás.

Automat Wild Space Online Zdarma

 

Tento výherní automat je opravdu naditý překvapeními. Pokud se tedy cítíte již unavení z běžných výherních automatů zdarma, tak jste právě našli naprosto ideální rozptýlení. Ale dávejte si pozor, protože tento výherní automat se pro vás stane velmi rychle návykový. Výhry zde získáte za různé kombinace výherních linií nebo oběžných drah. Pravidla se tedy od klasických výherních automatů zas tak neliší. Jednotlivé symboly zastupují planety, mini galaxie a hvězdy. Maximální výhry činí 100násobek vaší sázky a nachází se zde i wild symbol, který nahradí všechny ostatní herní symboly a vyplatí vám nejvyšší výhru v hodnotě 500násobku vaší sázky. Ve hře také narazíte hned na tři různé bonusové hry, kterými jsou černá wild díra, výstraha před kometou a gravitace. Těšit se zkrátka můžete na naprosto úžasnou vesmírnou jízdu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti