Menu

Diablo 13

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Diablo 13

Automat Diablo 13 Online ZdarmaDiablo 13 je výherním automatem, ve kterém narazíte na bibli, démony a lebky. V celém automatu převažuje červená barva a automat vám nabídne progresivní jackpot s decentními částkami. Tak se nebojte a zahrajte si tento krví zbarvený herní automat, který na všechny strany křičí jména všech možných démonů.

Automat Diablo 13 Online Zdarma

Design tohoto výherního automatu se odkazuje na víru i na démony, ale zpracovává také trochu fantazijního světa s mágy a vílami, které jsou ale na naprosto jiné úrovni, než jsme byli doposud zvyklí. Co je hlavní inspirací tématu tohoto automatu je tak velmi těžké určit. Na nadpřirozené téma automatu odkazuje i počet výherních linií, který je celkem 13. Válců je celkem 5. V nabídce jsou normální výplaty spojené s progresivním jackpotem, který může dosáhnout až 39 000 dolarů. Automat má také spiny zdarma, scatter symboly, bonusovou hru a wild symboly.

Speciální symboly

Wild symbolem tohoto výherního automatu je strašidelný dům. Jedná se vlastně o hrad, který je z kamenů a za ním na obloze svítí krvavý měsíc a kolem poletují netopýři. Wild symbol může nahradit všechny ostatní herní symboly. Za pět wild symbolů aktivujete výhru šílených příšer, která vás dovede až k progresivnímu jackpotu. Wild symbol nemůže nahradit scatter symbol ani bonusový symbol.

Bonusovým symbolem je kouzelník a pro aktivaci bonusové hry musíte spojit tři tyto symboly. Scatter symbolem je víla, která se může objevit na prvním, třetím a pátém válci. Když získáte scatter symboly na všech těchto válcích najednou, aktivujete tím spiny zdarma.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti