Menu

7 Monkeys

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

7 Monkeys

Hrací Automat 7 Monkeys Online Zdarma7 Monkeys je novým výherním automatem s velmi zábavným tématem džungle a živou grafickou stránkou. Jak napovídá samotný název automatu, na všech pěti válcích narazíte na opice a své výherní kombinace můžete tvořit celkem na 7 výherních liniích. Výherní linie jsou zde fixní. V tomto výherním automatu nechybí ani wild a scatter symboly s masivními 150 spiny zdarma, které získáte za spojení pěti banánových trsů.

Hrací Automat 7 Monkeys Online Zdarma

 

Výherní automat 7 Monkey neobsahuje příliš mnoho speciálních funkcí. Jeho tvůrci chtěli automat udržet v co nejjednodušší formě, aby si ho mohly užít jak úplní nováčci, tak i zkušení hráči.

Funkce automatu

Tento automat vám nabídne celkem 7 výherních linií, které můžete roztočit již od 0,07 dolarů. To značí, že tvůrce tohoto výherního automatu myslel i na běžné hráče, ale pokud chcete vsadit více, tak je možné vsadit až 5 mincí na linii a celková sázka tak může činit až 35 dolarů.

Symboly

Co se týče výplat, tak ty nejméně hodnotné symboly vám vyplatí trojnásobek vaší sázky. Musíte z nich ale samozřejmě vytvořit spojitou výherní kombinaci. Za tři zlaté opice pak můžete získat až 20násobek vaší sázky. V nabídce jsou ale i mnohem vyšší sázky. Například můžete vyhrát až 150x hodnotu vaší sázky za běžné symboly nebo 1500x hodnotu vaší sázky při zobrazení wild symbolu na všech válcích. Protože má tento výherní automat pouze 7 symbolů, tak se výherní kombinace objevují velmi často. Znamená to, že pro získání skvělých výher nemusíte investovat příliš mnoho.

Tento výherní automat zdarma je pestrobarevný, veselý a na jeho pozadí na vás čeká luxusně vyobrazená džungle. Mimo scatter symbolu pak mají všechny symboly podobu opic.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti