Menu

Easy Slider

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Easy Slider

Výherní Automat Easy Slider Zdarma Online

Možná jste už slyšeli o The Easy Rider (film Bezstarostná jízda) ale určitě jste neslyšeli o Easy Slider od týmu z NextGen gaming. Pravděpodobně jste o této automatové hře nic neslyšeli, ale to nevadí. Je toho spousta, co si o této fantastické hře jistě zapamatujete. Výherní Automat Zdarma nabízí volná zatočení a něco, co ještě bezpochyby neznáte: funkci posuvného wild symbolu. Jak to vypadá? Pokračujte ve čtení a dozvíte se více!

Výherní Automat Easy Slider Zdarma Online

 

První dojem na vás zajisté zanechá vzhled tohoto výherního automatu a určitě se bude jednat o pozitivní zážitek. Efekty a doprovodná hudba jsou doopravdy velmi dobré. Grafická stránka za dříve zmíněnými elementy trošku zaostává, ale i tak je velmi vyvážená.
Velkou inovací v této hře je bez pochyby funkce posuvného wild symbolu. A jak vlastně funguje? Vidíte toho chlápka na motorce nad válci? Můžete ho mezi jednotlivými válci posouvat a tím vybrat, jaký válec se změní na stacked wild s různými násobiteli. Nad levý válec ho posuňte pro získání násobitele 2x, nad druhý válec pro získání násobitele 3x, nad prostřední válec pro násobitele 4x, nad předposlední válec pro násobitele 5x a nad poslední válec pro získání násobitele 6x. Zapamatujte si také, že hodnota násobitelů se během bonusové volné hry ještě zdvojnásobuje. Tuto bonusovou hru můžete spustit vytočením třech nebo více scatter symbolů. Přinese vám to 15 volných zatočení.

Jak jste jistě zjistili, v této hře je toho ke hraní mnohem více než ve většině jiných výherních automatů. Mimo nastavení úrovně vaší sázky a počtu aktivních výherních linií se také musíte rozhodnout, jaký válec zvolit, aby se změnil na wild. Jakmile jste toto všechno již nastavili, jednoduše zmáčkněte na tlačítko spin a dejte věci do pohybu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti