Menu

Ninja Fruits

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Ninja Fruits

Výherní Automat Ninja Fruits Online ZdarmaOvoce pravděpodobně není tou první věcí, která vám přijde na mysl, když pomyslíte na Ninje. Je však vidět, že kreativita Play’N’Go při vytváření hracích automatů spojením dvou témat se nezastavila. Technologie použitá v tomto hracím automatu byla použita již dříve i u jiných titulů. Pokud ale hrací automaty neznáte opravdu dopodrobna, tak zmíněné podobnosti zřejmě nezaznamenáte. Všimnout si jich můžete v bonusové volné hře (kde získáte extra expandující scatter symbol) a také v oddělené bonusové hře slepého výběru. Jedná se o odlehčenou hru, i když nabízí také šance na velmi dobré výhry, zvláště díky zmíněné volní hře.

Výherní Automat Ninja Fruits Online Zdarma

 

Grafická stránka je dobrá, bez žádného ohromení. Základní postavy Ninjů vypadají velmi profesionálně a použité ovocné symboly pocházení z mnoho let starých her. Čím je tato hra výjimečná, jsou její animace. Při získání hrací kombinace zahrnující ovocné symboly, bude ovoce následně nakrájeno Ninji. Tyto animace jsou kombinovány se zvukovými efekty, které jsou spíše komediální než vážné. Na pozadí můžete také slyšet tišší pulzující hudbu. Během bonusových her se doprovodná hudba slyšitelně oživí, ale i tak nečekejte ten nejlepší soundtrack, se kterým se můžete u Play’N’Go setkat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti