Menu

Royal Double

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Royal Double

Hrací Automat Royal Double Online ZdarmaRoyal Double je dalším tříválcovým výherním automatem s 27 výherními liniemi. Tento výherní automat zdarma patří do skupiny automatů s tématem žolíků a obsahuje celou řadu symbolů, které celou hru výrazně oživují. Některé ze symbolů, jako například melouny, švestky a hrozny, pro vás budou mít velmi vysokou hodnotu. Na tyto symboly je dobré se zaměřit, protože vám rozhodně přinesou velmi vysoké výhry. Symbol červené sedmičky aktivuje scatter kolo. Stačí tento symboly zobrazit třikrát na jedné výherní linii. K tomu můžete aktivovat i bonusové kolo se záhadnou sázkou, ve kterém vyhrajete 25x až 100x hodnotu vaší úvodní sázky a žolíka, který jako obvykle zastupuje v tomto automatu wild symbol. Při troše štěstí tak budete odcházet domů s kapsami plnými výher.

Hrací Automat Royal Double Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu můžete navíc využít dvojnásobné funkce. Určitě jste si všimli, že některé ze symbolů obsahují znak x2. Tato funkce znamená, že pokud na dané výherní linii vytvoříte výherní kombinaci s tímto symbolem, tak bude vaše výplata zdvojnásobena. Při tom vůbec nezáleží na výši vaší sázky. Pro hráče, kteří hledají trošku více zábavy, je zde připravena i hazardní hra. Nezáleží na tom, jak vysoké nebo malé jsou vaše výhry, v tomto výherním automatu zdarma máte šanci vložit vaše výhry do hazardní hry a zdvojnásobit je. Ve výherním automatu Royal Double na vás čeká rozhodně více výherních než nevýherních kol. Proto se také tento výherní automat řadí mezi ty nejštědřejší dostupné automatové hry. Vývojářská společnost Tom Horn Gaming odvedla opravdu skvělou práci při vyvážení výher a tempa hry a připravila pro vás tak velmi zajímavé herní zážitky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti