Menu

King Of Cash Microgaming

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

King Of Cash Microgaming

Výherní Automat King Of Cash Online ZdarmaKings of Cash je skvěle nazvaný výherní automat od specialisty na kasinový software, společnosti Microgaming. Téma tohoto výherního automatu se točí kolem čtyř králů z klasického balíčku hracích karet. Hra tak slibuje královský jackpot, který se sluší pro člena rodiny Winsdorů.

Výherní Automat King Of Cash Online Zdarma

 

Abyste se mohli posadit na trůn, budete potřebovat, aby štěstí stálo na vaší straně. Navíc ale budete potřebovat vytrvalost, houževnatost a pozitivní přístup ke hře. Tento pětiválec obsahuje až 15 výherních linií, wild a scatter symboly a několik bonusových funkcí. Rozsah sázek by měl sedět chudákům i boháčům. Začíná totiž na pouhých 0,01 a roste až do 75 mincí, takže máte šanci vyhrát až 25 000 mincí hned v základní hře a 50 000 mincí v bonusové volné hře. Co víc, můžete získat až 75 000 v dodatečném bonusovém kole. Celkově vzato, tato hra obsahuje tuny zlata, které můžete z tohoto královského online výherního automatu vytěžit.

Jak byste asi od hry zvané Kings of Cash očekávali, symboly zde zobrazují královské bohatství a marnost. Hlavními monarchy této hry jsou postupně srdcový král, pikový král, křížový král a kulový král. Další symboly zahrnují vaky s penězi, erby, přetékající truhlice, pozlacené trůny a nádherné koruny. King of Cash je po všech stránkách excelentním výherním automatem zdarma. Získal si svoji popularitu hlavně díky svým výplatám. To ale vůbec neznamená, že jinak nejde o kvalitní hru. Například jeho grafická stránka a animace jsou naprosto nesrovnatelné. Jedná se o video automat s 5 válci a s 15 výherními liniemi. Těchto 15 výherních linií zajistí všem hráčům více výherních příležitostí ve srovnání s jinými standardními automaty. Tento výherní automat nabízí spoustu úžasných bonusových funkcí, jako jsou wild symboly, scatter symboly, spiny zdarma a násobitelé. Také se jedná o automat určený hráčům výherních automatů zdarma všech úrovní. Aby byl vhodný opravdu pro všechny, naleznete zde široké možnosti sázek od 0,01 až po 75 mincí. V rámci základní hry pak můžete získat až 25 000 mincí a při spinech zdarma a bonusové hře na vás čeká až úžasných 75 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti