Menu

Karate Pig

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Karate Pig

Hrací Automat Karate Pig Zdarma OnlineKarate Pig zní jako třetí verze filmu, který zůstal ležet na podlaze střihárny. Ve skutečnosti se ale jedná o pětiválcový video automat s velkým rozptylem od skvělého dodavatele výherních automatů, společnosti Microgaming. Výherní automat je zasazen do feudálního Japonska obývaného roztomilými malinkatými zvířátky, včetně slavného umělce titulního bojového umění, prasete. Hra je stejná jako většina titulů od Microaming s hracím polem o velikost 5×3. Má stacked wild symboly, scatter symboly a řadu zábavných bonusových kol.

Hrací Automat Karate Pig Zdarma Online

 

K dispozici máte 40 výherních linií a ucházet se můžete o jackpot ve výši 10 000 mincí. Hodnota mincí je v rozsahu od 0,01 do 0,50, takže si tuto hru může užít opravdu každý. Nemá smysl snažit se vám napovídat, že se jedná o vážnou hru s vážným tématem, protože o to tu opravdu nejde. Karate Pig představuje to, jaký by měl každý dobrý výherní automat být. Zábavný, směšný a potenciálně lukrativní.
Výherní automat Karate Pig je však něčím víc, než pouze stereotypní základní hrou. Ještě jsme totiž nezmínili bonusy, kterých je opravdu hodně. Co si musíte pamatovat je, že logo hry Karate Pig je wild symbolem, který se objevuje jako stacked wild symbol a nahrazuje všechny ostatní symboly mimo scatter symbol zlaté mince a bonusový scatter symbol šklebícího se prasete.

Karate Pig je velmi napínavý výherní automat zdarma s tunou bonusových funkcí. Tento výherní automat je jedním z těch nejnovějších a skvěle prezentuje moderní automaty zdarma. I když má tento automat pouze 5 válců, to pravé vzrušení přináší 40 výherních linií s velkým množstvím výherních možností. Výhry vám také pomohou získat bonusové funkce jako scatter symboly, stacked wild symboly, spiny zdarma, násobitelé a speciální vložená bonusová hra. Tento vynikající výherní automat zdarma vám přinese tolik zábavy, jako žádný jiný. Opravdu jednoduchá pravidla jsou tomu skvělým důkazem. V této hře narazíte na opravdu skvělé symboly, mezi ně patří karate prase, Buddha, dojo, mávající kočka, bonsaj, chytrý mistr a strašliví protivníci. Všechny tyto symboly vás očekávají se spoustou vysokých výplat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti