Menu

Drone Wars

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Drone Wars

Hrací Automat Drone Wars Online ZdarmaDrone Wars je úžasným výherním automatem zdarma pocházejícím z dílny společnosti Microgaming. Tento skvělý výherní automat obsahuje 5 válců a 20 výherních linií. Děj hry je založen na dobrodružné bitvě mezi dvěma drony. Grafická stránka, animace a zvukové efekty jsou také naprosto úžasné. Právě díky skvělým zvukovým efektům vás tento výherní automat přenese přímo doprostřed bitevního pole.

Hrací Automat Drone Wars Online Zdarma

 

Tento skvělý automat online je také vybaven vzrušujícími bonusovými funkcemi včetně bonusové hry. Wild symbol tohoto automatu zdarma má podobu světelné koule a je schopný pomoci hráčům vytvořit více výherních kombinací nahrazením ostatním běžných hracích symbolů. Když se objeví vícekrát na jedné výherní linii, pak se navíc mohou hráči těšit i na přímé výhry v mincích. Pokud se hráčům poštěstí na jedné výherní linii zobrazit 5 těchto symbolů, pak je čeká odměna v hodnotě 1000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti