Menu

Elementals

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Elementals

Výherní Automat Elementals Zdarma OnlineElementals je velmi zábavným hracím automatem online s vysokými výhrami. Tento úžasný hrací automat zdarma má 5 válců a 20 výherních linií. Mimo vysokých výher nabízí hráčům také interakci se 4 záhadnými superhrdiny, které představují oheň, vodu, zemi a vzduch. Všechny prvky automatu od zvukových efektů až po samotnou grafickou stránku jsou propojeny s těmito super hrdiny a jejich dobrodružstvím.

Výherní Automat Elementals Zdarma Online

 

Ve hře narazíte také na wild a scatter symboly a zahrnuté jsou i bonusové spiny zdarma. Samotný symbol loga hry funguje jako wild symbol a mimo tvoření dodatečných výherních kombinací funguje i jako násobitel výher. Pokud mají hráči tolik štěstí, že se jim podaří na jednu výherní linii umístit 5 wild symbolů, pak na ně čeká nádherná odměna v hodnotě 5000 mincí. Scatter symbolem v této hře je velké E, které má pro hráče také velmi zajímavé odměny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti