Menu

Hearts And Tarts

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hearts And Tarts

Výherní Automat Hearts And Tarts Online ZdarmaPonořte se do hraní tohoto chutného výherního automatu z kolekce Rhytming Reels (rýmované válce) od společnosti Microgaming. Toto téma je založeno na staré dětské říkance s názvem The Queen of Hearts (Srdcová královna), ale nabízí opravdovou nálož nových akčních funkcí. Na hráče zde čeká pět válců a 30 výherních linií, aby mohli vytvořit spoustu výherních kombinací. Některým se dokonce může podařit získat pomoc od stacked symbolů nebo dvojité wild výhry a volná zatočení.

Výherní Automat Hearts And Tarts Online Zdarma

 

Hodně lidí určitě zná Srdcovou královnu jako ukrutně tyranskou vládkyni z pohádky od Lewise Carrolla, která se jmenuje Alenka v říši divů. Ale postava z tohoto výherního automatu se podobá té z anonymní básničky, ve které Srdcová královna peče koláče pouze, aby jí je lumpové ukradli.

Srdcovou královnu na válcích tohoto výherního automatu opravdu naleznete a stejně tak i utíkajícího zlomyslného uličníka se svým ukradeným lupem. Také zde narazíte na symboly vykreslující chutné koláče servírované na talířích a pár ozdobných srdcových chňapek. Dokonce je tu i symbol zobrazující pár spoře oděných servírek rozdávajících své koláče ve tvaru srdce.

Jedná se o výherní automat s 5 válci a 30 úžasnými výherními liniemi a zároveň jde o velmi pokročilý hrací automat zdarma. Než se tedy pustíte do vážné hry, doporučuji vám si hru nejdříve vyzkoušet pomocí její online verze zdarma. Hra obsahuje pár důležitých pravidel, které před začátkem musíte brát v potaz. Tak za prvé, hráč musí znát všechny dostupné bonusové funkce. Jednou z nich je wild symbol. Wild symbolem je vlastně srdcová královna, která má také schopnost zdvojnásobit vaše výhry. Scatter symbolem je královská koruna, která aktivuje bonusové spiny zdarma. Během spinů zdarma funguje wild symbol jako stacked wild s mnohem lepšími výhrami. Pro aktivování spinů zdarma musíte na válcích zobrazit 3, 4 nebo 5 scatter symbolů. Během spinů zdarma budou všechny vaše výhry zdvojnásobeny. Mega jackpot, který na vás v tomto výherním automatu čeká, činí úžasných 2,4 milionů mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti