Menu

Around The World

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Around The World

Hra Around the World ZdarmaTento výherní automat zdarma se vlastně řadí mezi video automaty a je založený na známém románu s názvem Cesta kolem světa za 80 dní od J. Verna. Výherní automat Around the Word zdarma má 5 válců a 25 výherních linií. Zároveň umožňuje hráčům zažít své životní dobrodružství díky pestrobarevné hrací obrazovce s nádherně provedeným pozadím. Mimo to je tento výherní automat zdarma také vybaven úžasnými bonusovými funkcemi, jako jsou například bonusové hry, wild symboly a scattery.

Hra Around the World Zdarma

 

Zahrát si můžete na jakémkoli zařízení s operačním systémem mac nebo windows a nezáleží ani, zda máte na účtu málo peněz. Celkově je tento výherní automat zdarma skvělým příkladem výborně navrženého hracího automatu. Na pozadí uvidíte některé ze světových monumentů, jako je například Eiffelovka nebo Socha svobody. Symboly jsou také naprosto skvěle propojeny s vlastním příběhem a setkáte se tak s balónem, lodí, vlakem, člunem a slonem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti