Menu

Astronomical

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Astronomical

Výherní Automat Astronomical Zdarma OnlineTento výborný výherní automat zdarma má pouze 3 válce a jednu jedinou výherní linii. Pokud se ale jedná o výherní automaty s vesmírným tématem, pak tento automat zdarma patří rozhodně mezi špičku. Pochází z dílny společnosti Microgaming a stejně jako spousta dalších výherních automatů od Microgaming i tento obsahuje spoustu skvělým funkcí včetně vysoce kvalitní grafické stránky, skvělých animací a tematicky laděnou doprovodnou hudbu a zvukové efekty. Všechny symboly jsou opravdu tematické, tak se setkáte například s logem hry Astronomical, jednoduchým Bar, dvojitým Bar, trojitým Bar, třešněmi a spoustou planet.

Výherní Automat Astronomical Zdarma Online

 

Výherní automat Astronomical zdarma na druhou stranu neobsahuje žádný scatter symbol. Ve srovnání s ostatními výherními automaty zdarma se nejedná o příliš běžnou věc. I tak je ale tento výherní automat zdarma vybaven běžnými bonusovými funkcemi jako jsou wild symboly, spiny zdarma a násobitelé. Zvláště násobitelé jsou v této hře opravdu mocní a dokážou vaše výhry vynásobit až 4x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti