Menu

Avalon 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Avalon 2

Hrací Automat Avalon 2 Zdarma OnlineAvalon 2 je velmi dobrodružným a populárním výherním automatem zdarma od společnosti Microgaming. Tato hra je založena na mýtickém království zvaném Avalon. Hráči zde dostanou šanci vstoupit do boje proti zlu a chránit království po boku slavného krále Artura. Tento výherní automat je skvělý po všech stránkách. Vizuální stránka a grafika je sice na nižší úrovni, ale i tak je velmi realistická.

Hrací Automat Avalon 2 Zdarma Online

 

Zvuková stránka pak také skvěle ladí k danému tématu. Tento výherní automat zdarma je vlastně pětiválcovým video automatem s 243 výherními liniemi. Jackpot, který zde můžete získat, je stejně tak velký, jako samotná legenda o králi Arturovi. V číslech je pak jeho hodnota 2 400 000 mincí. Avalon 2 má všechny možné druhy bonusových funkcí včetně wild symbolů, scatterů, násobitelů a spinů zdarma. Tím nejzajímavějším je však bonus Grail Trail, který v sobě obsahuje 8 různých bonusových her.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti