Menu

Magic Spell

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Magic Spell

Výherní Automat Magic Spell Online ZdarmaMalá dávka čarodějnictví a kapka magie je vše co tento svět potřebuje k tomu, aby se přeměnil na lepší místo. Místo plné možností a příležitostí. Pokud jste milovníkem výherních automatů, který by pro kousek magie udělal cokoli, tak se držte, protože tento výherní automat je vám udělán přímo na míru a čeká pouze na to, až ho prozkoumáte a vytěžíte.

Výherní Automat Magic Spell Online Zdarma

 

Vlastnost výherního automatu Magic Spell, kterou si zřejmě oblíbilo velké množství hráčů, je jeho sklon k záhadnosti nebo někdy dokonce až tajnosti, aby byl průběh hry stále zajímavý, aniž by někdy ztratil na vzrušení nebo intenzitě. Můžete to klidně zkusit sami, jen pro roztočení válců musíte rozšifrovat záhadné magické zaříkadlo a spojit ho s odpovídajícím zaříkadlem z nabídnuté tabulky. Není zrovna nejběžnější narazit na výherní automat, který se snaží filtrovat hráče, ale dodává mu to opravdu jedinečný nádech.

Tento výherní automat obsahuje jediný wild symbol. Je jím mluvící Tomáš, který nahrazuje všechny ostatní symboly mimo ty speciální. Dalším skvělou funkcí automatu Magic Spell je scatter bonus, který si můžete zahrát, pokud máte tolik štěstí, aby se vám na některém z řádků objevilo slovo magic. V tomto bonusovém kole můžete získat maximálně 5 bonusových kol, ve kterých jsou vaše výhry buď zdvojnásobeny, nebo vyděleny dvěma. A abychom ještě něco přidali, Magic Spell obsahuje také universální a oblíbený scatter symbol strašidelné dýně, který spouští bonusovou volnou hru.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti