Menu

Cutesy Pie

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cutesy Pie

Výherní Automat Cutesy Pie Online ZdarmaCutesy Pie je výherním automatem zdarma od společnosti Microgaming a je dalším automatem z jejich populární řady klasických výherních automatů zdarma. Stejně jako většina jejich klasických výherních automatů má i tento tři válce a pouze jednu výherní linii. Tématem hry je láska a s ní jsou spojeny všechny symboly i celá grafická stránka. Mezi symboly pak naleznete pandu, bláznivého krokodýla, sedmičky, bary a bonbóny ve tvaru srdce.

Výherní Automat Cutesy Pie Online Zdarma

 

Dále zde naleznete všechny skvělé věci jako nádhernou grafickou stránku, vyladěnou doprovodnou hudbu a masivní jackpot. A aby byl tento výherní automat online ještě zábavnější, vložili do něho jeho tvůrci spiny zdarma. Hráči tak mají šanci na zvýšení svých šancí na výhru právě díky těmto spinům zdarma. Celkově se jedná o jeden z těch nejzábavnějších výherních automatů zdarma, který nemůže vynechat žádný hráč. Absolutně nezáleží na vaší úrovni, tuto jízdu prošpikovanou láskou si může užít naprosto kdokoli.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti