Menu

Germinator

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Germinator

germinaator automat online zdarmaUž vás nudí tisíce variací na klasické výherní automaty a rádi byste vyzkoušeli něco opravdu nového? Automat zdarma Germinator se nepodobá žádnému jinému online automatu a nabízí tedy unikátní zážitek ze hry. Herní principy tohoto automatu se podobají třeba známé logické hře Bejeweled. Vašim úkolem je tedy dostat nejméně tři stejně vypadající symboly vedle sebe ať už v horizontálním nebo vertikálním směru.

Automat Zdarma Germinator Online

 

Pokud se vám povede, že se jich vedle sebe objeví více, získáte zajímavé bonusy. Jednotlivé symboly vyobrazují malé okaté příšerky, které mají představovat viry a bacily. Automat zdarma Germinator neoslňuje náročnou grafikou ani zvukovými efekty, ale za to totálně boří hranice klasických automatů a přináší něco zcela nového. Bylo by tedy chybou si ho alespoň nevyzkoušet.

Germinator zní jako hybridní spojení hospodyně a deratizátora, ale v podstatě jde o jedinečný video automat od společnosti Microgaming, který pojednává o bakteriích (anglicky germs). Pokud chcete vědět, jak bakterie vypadají, tak jsou oranžové, zelené, červené, modré a žluté barvy a na svých kulatých obličejích mají jednotné přihlouplé výrazy. Alespoň takto vypadají ve světě online výherních automatů.
Pokud už vás nudí klasické výherní automaty se symboly třešní, hracích karet a log všech možných her, pak vám výherní automat Germinator nabídne něco naprosto jiného. Místo klasických 3 nebo 5 válců obsahuje tento výherní automat rovnou 6 válců doplněných 12 výherními liniemi.

Všichni víme, že bakterie jsou špatné. Cílem hry Germinator je seřadit tyto špatné buňky dohromady, abyste je mohly z fialové hrací plochy o velikosti 6×6 odstranit. Čím více řad bakterií učiníte, tím více peněz získáte. A vůbec nezáleží na tom, kde tyto řady začínají a končí. Každá řada tří a více bakterií je odstraněna a na její místo jsou svrchu posunuty bakterie nové. Nakonec vám může hrací pole připadat spíše jako 8bitové puzzle než jako tradiční výherní automat.

Germinator je ve srovnání s ostatními výherními automaty zdarma od společnosti Microgaming trošku odlišnou hrou. Ve skutečnosti tento automat vypadá jako klasický automat, ale úplně tomu tak není. V podstatě má tento úžasný výherní automat zdarma nastavení ovocných automatů, ale hráčům je ponechána role bacilů. Uvidíte, že tato role je velmi zajímavá a zábavná.

Mimo to je tento výherní automat schopný nabídnout vám skvělé ceny. Na rozdíl od ostatních výherních automatů, tento vám vyplatí výhry za výherní kombinace tvořené vertikálně i horizontálně. To z tohoto automatu dělá jeden z těch nejoblíbenějších automatů s velmi vysokou mírou výplat. V této hře si můžete také zvolit z velké škály sázek. Nejnižší sázkou je 0,05 a nejvíce na jedno zatočení můžete vsadit 50. Maximální sázka je nezbytná, pokud chcete získat maximální jackpot v hodnotě 18 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti