Menu

Great Griffin

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Great Griffin

Hrací Automat Great Griffin Online ZdarmaDržte si klobouky, protože nad válci tohoto kouzelného výherního automatu nyní přelétává obrovský Griffon. Také si raději hlídejte váš herní rozpočet, protože tento pětiválcový video automat má 50 výherních linií, nabízí spoustu výher a nepřeberné množství bonusových funkcí. Naleznete zde wild symbol griffina, který je zároveň násobitelem a dva scatter symboly, které vám spustí dvojici bonusových funkcí: bonus výběru z možností a volnou hru s násobiteli.

Hrací Automat Great Griffin Online Zdarma

 

Pokud jste fanouškem hracích automatů, který se zároveň zajímá o okultní vědy, pak si tento výherní automat tématikou magie a čarodějnictví zamilujete. Hra se odehrává ve staré alchymistické laboratoři, ve které naleznete všechny potřebné ingredience a aparaturu k přípravě kouzelného nápoje plného výherních zatočení. Porozhlédněte se po ptačích pérech, vahách, trnu, hmoždíři, lahvičkách se zářící kapalinou a velké knize zaříkávadel. Také můžete narazit na nějaké svíce, pro osvícení vaší cesty nebo na třpytivý ametyst. Hra vám navíc může odhalit symbol zobrazující malého griffina líhnoucího se z vejce a symbol griffinovy hnáty držící v letu ještě nevylíhnuté vejce.

Připravte se na vkročení do kouzelného světa plného nádhernými kouzelnými předměty a starodávnými kouzelnými postavami, kouzelnými lektvary a úžasnými kouzelnými zaříkávadly. To vše můžete zažít ve výherním automatu Great Griffin. Tento pětiválec se 40 výherními liniemi nabízí více vzrušení a tuny zábavy ve srovnání s jakýmkoli jiným dostupným výherním automatem zdarma. Tím nejlepším jsou však výherní příležitosti, které vám tento výherní automat poskytne. Se všemi různými bonusovými funkcemi jako wild symboly, scatter symboly, spiny zdarma nebo okamžitými bonusy je tento výherní automat naprostý trhák. Jedním z těch nejdůležitějších symbolů je scatter symbol, který vám aktivuje úžasné spiny zdarma. Griffin je také velmi důležitým symbolem. Dokáže totiž zdvojnásobit všechny výhry a funguje jako wild symbol. Scatter symbole je také zodpovědný za další pohodovou bonusovou funkci zvanou: Pick Bonus. Na tomto bonusu je skvělé to, že vám nabízí opravdu vysoké výhry až v hodnotě 50x vaší sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti