Menu

Sizzling Scorpions

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sizzling Scorpions

Hrací Automat Sizzling Scorpions Zdarma OnlineSizzling Scorpions je 100% klasický výherní automat zdarma ve stylu Vegas. Má pouze 3 válce a jednu jedinou výherní linii. Pozadí hry znázorňuje poušť, kde jsou škorpióni velmi běžní. Tito škorpióni jsou ale velmi odlišní od těch pouštních, protože nejsou jedovatí. Naopak. Jsou to velmi štědré potvůrky, které vám jsou ochotné vyplatit výhry až v hodnotě 5000 mincí.

Hrací Automat Sizzling Scorpions Zdarma Online

 

Zvukové efekty a grafická stránka tohoto výherního automatu zdarma je naprosto geniální a jeho naprostá jednoduchost na tom nehraje žádnou roli. Samotné symboly jsou také skvěle propracované, ale mají většinou klasickou podobu sedmiček a barů. Mimo klasických symbolů zde narazíte i na symbol škorpióna. Tento výherní automat zdarma bohužel nenabízí žádné bonusové funkce mimo bonusovou hru. Naštěstí ale tato bonusová hra nabízí opravdu vysoké výhry a hráče tak dokáže plně uspokojit. Bonusový symbol, který ji aktivuje, je symbol káně a budete potřebovat hned tři tyto symboly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti