Menu

Soccer Safari

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Soccer Safari

Výherní Automat Soccer Safari Online ZdarmaTento výherní automat byl zveřejněn v průběhu Světového poháru ve fotbale v roce 2010 společností Microgaming. Hra nabízí extrémní dávku zábavy se spoustou akce. Není absolutně žádná šance, že byste se při hraní tohoto skvělého výherního automatu zdarma mohli nudit. Nicméně v tomto výherním automatu nenaleznete žádné běžné hráče fotbalu. Místo toho má tento super pohodový automat zdarma tým postavený ze zvířecích hráčů.

Výherní Automat Soccer Safari Online Zdarma

 

A nejen to, všichni fanoušci, a dokonce i komentátoři jsou zvířata. Tento úžasný výherní automat má snad všechny druhy bonusových funkcí. Grafická stránka, animace a zvukové efekty jsou naprosto dokonalé a ve velmi vysoké kvalitě ve srovnání s ostatními výherními automaty v této kategorii. Tento výherní automat má 5 válců se skvělými 30 výherními liniemi. Rozsah sázek je velmi široký. Od 1 do 20 centů na výherní linii. Pokud jste nováčkem a hledáte méně rizikové hry, můžete využít nižších sázek. Opravdová zábava ale nastane při vsazení maximální sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti