Menu

Floridita Fandango

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Floridita Fandango

Hrací Automat Floridita Fandango Online ZdarmaFloridita Fandango je výherním automatem, který nabízí čirou zábavu a pojednává o koktejlech. Je jasné, že se jedná o úspěšné spojení tradiční tříválcové hry s dnešními moderními technologiemi. Ano, struktura tohoto výherního automat obsahuje pouhé tři válce. Na druhou stranu grafika, animace a další doprovodná média dosahují 100 % dnešního standardu té nejvyšší kvality. Tento úžasný výherní automat zdarma obsahuje tradiční symboly jako ovoce a sedmičky a dále také symboly spojené s daným tématem, jako jsou různobarevné koktejly.

Hrací Automat Floridita Fandango Online Zdarma

 

Tím nejdražším koktejlem, který si zde můžete objednat, je oranžový koktejl. Právě s tímto koktejlem se pojí ty nejvyšší ceny tohoto automatu zdarma. Nejvyšší jackpot, který můžete získat, činí 2500 mincí, a to právě za získání třech oranžových koktejlů na jedné výherní linii. Tento výherní automat neobsahuje žádné speciální bonusové funkce, ale na druhou stranu v něm narazíte na spoustu skvělých cen, zvláště ve srovnání s ostatními podobnými automaty na trhu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti