Menu

Gold Coast

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Gold Coast

Hrací Automat Gold Coast Online ZdarmaTento výherní automat je vaší vstupní bránou do mystického světa slávy, který je naplněn zlatými mincemi. Vaším úkolem v tomto kouzelném světě bude posbírat co nejvíce zlatých mincí a splnit si všechny vaše sny. Tento úžasný výherní automat zdarma je jednoduchým tříválcem s 5 výherními liniemi. Tím nejhodnotnějším symbolem této hry zdarma je symbol Gold Coast.

Hrací Automat Gold Coast Online Zdarma

 

V podstatě se jedná o wild symbol tohoto automatu. Tento symbol může nahrazovat všechny ostatní hrací symboly a přeměnit tak nevýherní kombinace v kombinace výherní. Mimo to je tento symbol také velmi štědrý, nabízí totiž ten nejvyšší jackpot této hry. Dalším důležitým symbolem je květ ibišku. I za jeden jediný tento symbol získáte výhru. Mimo zmíněné dva symboly v tomto výherním automatu naleznete další tradiční symboly jako sedmičky a bary. Všechny symboly vám za výherní kombinace přinesou hodnotné ceny.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti