Menu

Cash Clams

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cash Clams

Hrací Automat Cash Clams Online ZdarmaCash Clams je jednoduchý způsob, jak získat spoustu peněz a skvěle se u toho pobavit. S pouze 3 válci a jednou výherní linií si tento klasický výherní automat zdarma dokázal získat pozornost fanoušků výherních automatů z celého světa. Jde o naprosto skvělou práci společnosti Microgaming. Ve srovnání s ostatními online výherními automaty patří výherní automaty společnosti Microgaming mezi automaty se skvělými výplatami a Cash Clams není žádnou výjimkou.

Hrací Automat Cash Clams Online Zdarma

 

Wild symbol tohoto automatu zdarma nahrazuje všechny ostatní symboly pro snadnější vytvoření výherních kombinací, ale zároveň funguje i jako násobitel 2x. Pokud se hráči poštěstí získat dva wild symboly v jedné výherní kombinaci, pak bude jeho výhra násobena hned 4x. Za tři wild symboly pak na hráče čeká skvělý jackpot 5000 mincí. Symboly tohoto výherního automatu jsou převážně spojené s mořem, ale naleznete zde i symboly klasických pokerových karet.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti