Menu

Untamed Bengal Tiger

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Untamed Bengal Tiger

Hrací Automat Untamed Bengal Tiger Zdarma OnlineZískejte svůj odznak díky tomuto výhernímu automatu od Microgaming. Ponořte se do hluboké džungle a setkejte se s tou největší šelmou všech dob, s divokým bengálským tygrem. Toto majestátné a strašlivé zvíře se spojilo s ostatními zvířaty do série divokých výherních automatů, jako například výherní automat The Crowned Eagle, The Giant Panda a Wolf Pack. Můžeme bezpečně prohlásit, že tento výherní automat je tím nejbrutálnějším ze všech zmíněných, hlavně díky jeho ohromným speciálním funkcím a skvělé akční hře.

Hrací Automat Untamed Bengal Tiger Zdarma Online

 

Hra sama o sobě je moderním pětiválcovým video automatem s 243 výherními liniemi. A to je to nejlepší, protože hráči nebudou muset čekat příliš dlouho pro nalezení jejich výherních kombinací. Horší je to z toho hlediska, že výhry jsou zde obecně nižší. Tento výherní automat nabízí výhru až 90 000 mincí díky funkci Trailing Wilds.

Herní symboly ukazují přirozené životní prostředí bengálského tygra v celé jeho kráse. Vyobrazen tu je nádherně prosluněný deštný prales, hravá tygří mláďata a sám všemohoucí bengálský tygr. Tyto symboly díky skvělému týmu animátorů z Microgaming vždy při vytvoření výherní kombinace ožijí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti