Menu

Cabin Fever

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cabin Fever

Hrací Automat Cabin Fever Zdarma OnlineV tomto super skvělém výherním automatu zdarma se budou hráči potýkat s tou nejchladnější zimou a některými dalšími kreslenými hrdiny, kteří se zoufale snaží najít potravu a toto kruté období přežít. Výherní automat Cabin Fever je navržen naprosto skvěle. Všechny jeho animace, grafika i zvuková stránka jsou velmi výjimečné a celý tento automat online pochází z dílny společnosti Microgaming. Tento výherní automat je navržen s 5 válci a 20 výherními liniemi naplněnými jedinečnou zábavou.

Hrací Automat Cabin Fever Zdarma Online

 

Abyste si hru pořádně užili, nepotřebujete žádné předchozí zkušenosti pokerového hráče. Pravidla jsou velmi jednoduchá a průběh hry je naprosto intuitivní. Tento výherní automat zdarma navíc obsahuje mnohem více bonusových funkcí než všechny ostatní klasické automaty od společnosti Microgaming. Mimo klasické bonusové funkce jako wild symboly, scatter symboly a spiny zdarma zde naleznete skryté bonusové funkce, které během hry můžete postupně objevovat. Wild symbolem je divoký blizard a scatter symbolem zase vynalézavá veverka. Druhým scatterem v této hře je symbol slunce.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti