Menu

Bars And Stripes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Bars And Stripes

Výherní Automat Bar And Stripes Online ZdarmaAmerický sen je stále živý nebo se to alespoň stále tvrdí. Tento hrací automat zdarma od společnosti Microgaming proto obsahuje jen to nejlepší, co tento národ může nabídnout. A jeho ceny jsou opravdovou podívanou, jsou odvážné, jsou opovážlivé a jsou velké.

Američané jsou národem patriotů, takže tato hra má v balení spoustu jejich nejslavnějších památek a symbolů. Vytočte si například Sochu svobody a budete se moci koukat, jak se před vámi tyto hvězdy a pruhy postupně rozvinou. Jak jistě víte, nejedná se o zemi, která dělá věci napůl.

Výherní Automat Bar And Stripes Online Zdarma

 

Budete mít k dispozici pět válců a 25 výherních linií, takže to vzrušení, které cítíte při očekávání nějaké podstatné výherní kombinace, bude stále přítomno. Je jedno, zda získáte výhry v hlavní hře nebo z několika bonusů a speciálních symbolů, všechny výhry jsou si rovné a jsou impozantní. Pro nabízený jackpot ve výši 50 000 mincí zaprodáte Americkému snu i svou duši.

Ve výherním automatu Bars and Stripes se můžete setkat s různými symboly, všechny však nezaměnitelně vyjadřují poctu americkému stylu života. Všechny výhry jsou zde počítány s použitím násobitele, který je zobrazen dole na obrazovce, a poté jsou vynásobeny vaší sázkou na jednu výherní linii. Tak získáte vaši konečnou výhru za každou výherní kombinaci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti