Menu

Mount Olympus

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mount Olympus

Hrací Automat Mount Olympus Zdarma OnlineTento výherní automat zdarma online vypráví o historické hoře Olympus a bájném příběhu o Medúze. Ničeho se ale nemusíte bát, Medúza z tohoto výherního automatu není schopná přeměnit nikoho na kámen. Místo toho má mnohem lepší úkol. Má bavit hráče svými super štědrými výhrami. Tento pohodový výherní automat má všechny možné bonusové funkce, které od opravdu dobrého výherního automatu můžete očekávat.

Hrací Automat Mount Olympus Zdarma Online

 

Jsou zde wild symboly, scatter symboly, spiny zdarma a dokonce i násobitelé, aby bylo pro vás získání výher v tomto výherním automatu zdarma snadnější. Mount Olympus je také jedním z těch nejlépe navržených výherních automatů v tomto odvětví. Grafická stránka, animace a další prvky jsou naprosto perfektní. Hra je velmi atraktivní pro všechny hráče a láká je, aby si zahráli a prozkoumali, co na ně v tomto nádherném a úchvatném automatu čeká. Výherní automat Mount Olympus má 5 válců a 25 výherních linií. Hráči si mohou zvolit počet výherních linií od 1 do 25 na počátku každého kola.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti