Menu

Double Magic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Double Magic

Výherní Automat Double Magic Zdarma OnlineDouble Magic patří mezi velmi tradiční výherní automaty zdarma s jednoduchým formátem video automatů. Hráči si díky tomuto výhernímu automatu zdarma mohou vyzkoušet, co je to opravdová zábava nabízená solidním a dobrým automatem. Tento úžasný automat vám dokáže nabídnout i velmi hodnotné ceny. Hraním se zde navíc vystavujete pouze velmi nízkému riziku ztráty.

Výherní Automat Double Magic Zdarma Online

 

Právě proto si tento hrací automat získal srdce tolika nováčků ve srovnání s jakýmkoli jiným dostupným výherním automatem zdarma. I když je tento výherní automat tradiční záležitostí, jeho grafická stránka, animace a zvukové efekty jsou po všech stránkách prostě úchvatné a velmi vysoké kvality. Na každé kolo si můžete vsadit jednu nebo dvě mince, jejichž hodnota se může pohybovat od 0,5 do 10. Symbol modré hvězdy představuje wild symbol, který je schopný mnohokrát vynásobit vaše výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti