Menu

Fruit Salad

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Fruit Salad

Výherní Automat Fruit Salad Zdarma OnlineFruit Salad je jednoduše úžasným výherním automatem zdarma, který má obrovský výherní potenciál. Na rozdíl od ostatních výherních automatů zdarma je tento naprostou pastvou pro vaše oči s neskutečným množstvím opravdových ovocných symbolů. Tím nejmocnějším symbolem ve hře je samotné logo hry, které vám otevře cestu k těm nejvyšším výhrám tohoto automatu.

Výherní Automat Fruit Salad Zdarma Online

 

Dále zde narazíte na symboly Bar, sedmičky, zvony a několik ovocných symbolů, jako jsou pomeranče, ananasy a melouny. Každý z těchto symbolů skrývá odlišné výhry za výherní kombinace. Jedná se zkrátka o velmi přímou automatovou hru zdarma s pouhými 3 válci. Mírným rozdílem je, že tento výherní automat má 3 výherní linie, které ve srovnání s jinými klasickými automaty trojnásobí vaše šance na získání výher. Tento výherní automat je vhodný pro hráče všech úrovní. Nabízí vám také širokou škálu možností sázek, takže si nováčci v herním průmyslu mohou jednoduše zvolit nižší sázky a minimalizovat tak své riziko.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti