Menu

Jason And The Golden Fleece

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jason And The Golden Fleece

Výherní Automat Jason And The Golden Fleece Online ZdarmaRozviňte plachty a vyplujte s Argonauty na jedno z největších dobrodružství, které kdy bylo vyprávěno: bájný epický příběh o Jasonovi a zlatém rounu. Tato stará báje o cti a statečnosti znovu ožívá na 5 válcích s 25 výherními liniemi tohoto výherního automatu s živou a detailní grafikou od společnosti Microgaming. Navíc je zde spousta bonusových funkcí, aby vtáhly samotné hráče do tohoto vzrušujícího příběhu. Sázkaři na Jasonovu cestu tak mohou při jeho doprovodu najít své vlastní bohatství a slávu.

Výherní Automat Jason And The Golden Fleece Online Zdarma

 

Nic není lepší než epická dobrodružství. No dobrá. Nic není lepší než epická dobrodružství, ve kterém můžete najít poklad. Tento výherní automat pojednává o slavném příběhu o Jasonovi, nebojácnému hrdinovi z Řecké mytologie, kterému byl dán nesplnitelný úkol najít zlaté rouno, aby mohl nárokovat své právo na získání trůnu ve městě Iolco. A věřte nám, nejednalo se pouze o případ, kdy můžete navštívit ztráty a nálezy. Jason a jeho družina statečných Argonautů se museli postavit šesti ozbrojeným obrům, harpiím, sirénám, smrtícím útesům, a to ani nemluvíme o spoustě vměšujících se bohů a bohyň. A aby toho ještě nebylo málo, tak musel Jason po tom všem ještě uzmout zlaté rouno ze spárů nikdy nespícího draka. Byla to opravdová snůška problémů.

Tento nadprůměrný výherní automat je založen na slavné řecké báji. Podobná témata jsou mezi vývojáři výherních automatů velmi populární a již existuje několik výherních automatů s tímto tématem. Tento výherní automat však předčí jakýkoli běžný automat, a to díky kreativitě vývojářů společnosti Microgaming. Výherní automat je navíc vybaven i spoustou fantastických bonusových funkcí. Jednou z nejštědřejších a nejzábavnějších bonusových funkcí je bonusová hra, na kterou v tomto výherním automatu zdarma narazíte. Spustit ji můžete symbolem zlatého rouna. Budete muset na válcích nalézt tři takové symboly, abyste se do této nevšední bonusové hry dostali. Automat navíc obsahuje wild symbol, který je zároveň i scatter symbolem. V tomto výherním automatu zdarma může nahradit jakýkoli symbol mimo symbol zlatého rouna a vytvořit tak více výherních kombinací.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti