Menu

Flying Ace

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Flying Ace

Výherní Automat Flying Ace Online ZdarmaTento výherní automat zdarma je inspirovaný druhou světovou válkou a vše včetně grafiky, animací, zvukových efektů, a dokonce i samotné pozadí je nějakým způsobem propojeno s leteckými bitvami druhé světové války. Samotná hra je velmi realistická a má úžasnou schopnost přenést vás přímo do středu bitevního pole. Zároveň se jedná o velmi jednoduchý výherní automat.

Výherní Automat Flying Ace Online Zdarma

 

Tento automat má pouze 3 válce a 3 výherní linie. Pravidla hry jsou jednoduchá na pochopení, a to i v případě, že hráč nemá žádné předchozí zkušenosti s hraním. Základním pravidlem je spojovat stejné symboly na výherních liniích. Všechny dostupné výhry a výherní linie máte uvedeny v tabulce výplat. Tento výherní automat navíc obsahuje scatter symbol i wild symbol. Symbol pilota je wild symbolem a symbol A je scatter symbolem. Mimo tyto symboly můžete v této napínavé hře narazit i na další klasické symboly, jako jsou například symboly Bar.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti