Menu

Hot Ink

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Hot Ink

Výherní Automat Hot Ink Zdarma OnlineJste připraveni nechat se tetovat? Umělci v tetování z tetovacího salónu Hot Ink vždy žijí svůj život naplno a vy se k nim můžete jednoduše přidat roztočením 5 válců tohoto výherního automatu od společnosti Microgaming. Budete mít 1024 možností na vytvoření výherních kombinací. Znamená to, že budete mít spoustu šancí na získání výher, i když v této hře je to vyrovnáno relativně nízkými výplatami. Celkově může být tento výherní automat považován za automat s nízkými výplatami a hojným počtem zajímavých speciálních funkcí. Nabízí například bonusové kolo, ve kterém mohou hráči vyhrát až 122 500 mincí a bonusové volné kolo, které nabízí výplatu až 100 000 mincí. Navíc k tomu všemu si hráči mohou užít různé výplatní symboly a speciální funkci opětovného roztočení.

Výherní Automat Hot Ink Zdarma Online

 

Na trhu existuje opravdu málo výherních automatů s tak dokonalým tématem, jako automat Hot Ink. Výherní automat Hot Ink přináší hru navrženou k napodobení klasického tetovacího umění, s herní obrazovkou zaplněnou všemi možnými vzory a složitými detailními nákresy. V podstatě se jedná o výběr symbolů zobrazujících opravdu klasická tetování jako je černá kulečníková koule s číslem 8, srdce, hvězdy, ohnivé kostky a koňská podkova pro štěstí.

Hot Ink je moderním výherním automatem zdarma s velmi zajímavým tématem. Tento automat v podstatě pojednává o úžasném světě tetovacích salónů. Největším rozdílem mezi touto hrou a jejím starším předchůdcem zdarma je, že tento výherní automat nemá výherní linii. Ale nebojte se! Místo výherních linií vám tento automat nabízí více přímých možností na získání výher. Abychom byli přesní, tak jde hned o 1024 výherních možností. V tomto skvělém výherním automatu se musíte zaměřit na několik důležitých symbolů. Mezi ně patří symbol hrací kostky, symbol podkovy, symbol čtyřlístku a symbol černé kulečníkové koule. Tyto symboly mají tu moc, udělat z vás opravdového boháče. Vaše výhry mohou být ještě vylepšeny pomocí některých bonusových funkcí, jako jsou například spiny zdarma, násobitelé, wild symboly a scatter symboly. Hodnotu jednotlivých výherních kombinací vám odhalí tabulka výplat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti