Menu

Golden Dragon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Golden Dragon

Hrací Automat Golden Dragon Zdarma OnlineGolden Dragon je výherním automatem s vysokým výherním potenciálem. Tento automat online vypráví o jedné z největších legend, ohnivém drakovi. Jedinečný výherní automat Golden Dragon zdarma je tak schopný zabavit hráče po dlouhé hodiny, aniž by vůbec jevili známky únavy. Tato hra obsahuje 3 nádherně vyzdobené válce s 5 expandujícími výherními liniemi, na kterých budete moci zahlédnout překrásná stvoření. Veškeré díky za tento dobrodružný a zábavný automat zdarma patří společnosti Microgaming.

Hrací Automat Golden Dragon Zdarma Online

 

Grafická stránka, animace a zvukové efekty jsou prostě úžasné a téma záhadného ohnivého draka skvěle doplňují. Tou nejvyšší cenou tohoto výherního automatu zdarma je 5000 mincí. Abyste na tento jackpot dosáhli, musíte vsadit do hry nejvyšší možnou sázku, kterou je 5 mincí. Wild symbolem je samotný zlatý drak, který vám ve hře otevře ty nejhodnotnější výplaty.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti