Menu

Grand 7s

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Grand 7s

Hrací Automat Grand 7s Online ZdarmaGrand 7s je opravdu velkolepým výherním automatem zdarma. Jedná se o klasický výherní automat zdarma s velmi jednoduchými pravidly. Spousta nových hráčů výherních automatů shledává tuto hru velmi zajímavou, a to právě pro její jednoduchost. Ti zkušenější hráči, kteří hledají pohodlí snadné tradiční hry, si tento automat také oblíbí a bude pro ně jistě velmi zábavným. I když se jedná o naprostou jednoduchou klasiku, výhry tomu rozhodně neodpovídají.

Hrací Automat Grand 7s Online Zdarma

 

Tento výherní automat totiž nabízí velmi vysokou hlavní cenu v hodnotě 2500x vaší sázky. Automat také nabízí 10 výherních linií, takže i když třeba nedosáhnete hned na tu nejvyšší cenu, máte spoustu šancí na získání jiných cen. Cena 2500 mincí se aktivuje po získání třech červených sedmiček. Mimo sedmičky můžete získat bary a třešně, které vám sice nenabídnou tu nejvyšší výhru, ale stále se bude jednat o skvělé částky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti