Menu

Genies Gems

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Genies Gems

Výherní Automat Genies Gems Zdarma OnlineTento džin je poněkud schopnějším než džin z Aladinovy lampy. Konkrétně tento džin možná neumí stavět hrady, ale určitě vás dokáže učinit neskutečně bohatými, a to během malého okamžiku. Ve skutečnosti tento skvělý výherní automat zdarma pochází od společnosti Microgaming, která do něj vložila úžasnou grafiku, animace a skvělou doprovodnou hudbu.

Výherní Automat Genies Gems Zdarma Online

 

Tento výherní automat zdarma se skládá z 5 válců a 5 výherních linií. Šance na získání výher jsou velmi vysoké a za výherní kombinace můžete získat opravdu vysoké ceny. Tou nejvyšší cenou je 50 000 dolarů, což je ve světě výherních automatů opravdu závratná částka. Průběh hry je velmi hladký a zábavný, stejně jako všechny ostatní výherní automaty od Microgaming, akorát je zde méně pravidel. Tím nejcennějším symbolem je symbol džina, ale ve hře se nachází i spousta dalších symbolů, včetně tradičních symbolů hracích karet. Každý z těchto symbolů vám nabídne jiné výhry, ale jackpot získáte právě za symboly kouzelného džina.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti