Menu

Octopays

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Octopays

Výherní Automat Octopays Online ZdarmaVsadíme se, že při hraní hracího automatu Octopays budete šťastní stejně, jako jste byli při poslouchání chraplavého zpěvu Ringo Stara. Jedná se o jeden z nejlepších výherních automatů od Microgaming vůbec.

Výherní Automat Octopays Online Zdarma

 

Ale berme to od začátku. 243 fixních výherních linií je skvělým číslem ve spojení s pěti válci a ušetří vám to práci s nastavováním výherních linií. Běžné symboly jsou velmi pěkné, ale skutečnou podstatou této hry jsou speciální symboly chobotnice. Wild symbolem je malá chobotnička, která může být zaměněna za všechny ostatní běžné symboly. Objevuje se ale pouze na sudých válcích.

Microgaming do hry zakomponoval skvělý detail v podobě populární bonusové funkce zvané Krakenův bonus. Všichni víme, jaký strach může kraken vyvolat, ale při hraní výherního automatu Octopays se budete doslova modlit, abyste spatřili alespoň jednoho krakena. Ten vám totiž zajistí 12 volných zatočení bez žádných dalších podmínek. Abyste tuto speciální funkci spustili, budete muset získat dva wild symboly, jeden na druhém a druhý na čtvrtém válci.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti