Menu

Mystic Dreams

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mystic Dreams

Hrací Automat Mystic Dreams Zdarma OnlineByli jste vždy uchváceni záhadným způsobem života domorodých Američanů? Byla by pro vás skvělým dobrodružstvím jízda bez sedla na velkém hřebci po břehu řeky Mississippi za slunného poledne pouze s lukem a šípy? Je Tanec s vlky vaším nejoblíbenějším filmem? Máte indiánskou přezdívku (třebas jen ve vaší mysli)? Je pro vás roztočení válců starého dobrého výherního automatu skvělým večerním programem?

Hrací Automat Mystic Dreams Zdarma Online

 

Pokud jsou vaše odpovědi na tyto otázky kladné, je nám potěšením vám oznámit, že v tomto okamžiku není pro vás na internetu lepší místo než tato stránka. Výherní automat Mystic Dreams od společnosti Microgaming přinesl tolik očekávané a vytoužené téma domorodých indiánů do podoby výherního automatu online v roce 2013.

Symboly tohoto výherního automatu jsou všechny navrženy velmi okázale, aby dokázaly vytvořit autentickou atmosféru domorodých Američanů. Mezi ty nejvýznamnější symboly patří buvoli, pastviny, hřebci, bojovníci s oštěpy, orlové a vlci. Wild symbolem této hry je typické nenápadné tepee. Jeho speciální vlastností je nahrazení všech běžných symbolů a zajištění extra výplat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti