Menu

Rome Warrior

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Rome Warrior

Hrací Automat Rome Warrior Online ZdarmaRome Warrior je jedním z těch nejlepších výherních automatů o Římě, které na trhu s automaty existují. Tento výherní automat není jen situován v samotném Římě, ale navíc vypráví o statečných gladiátorech. Vy tak máte jedinečnou šanci stát se jedním z těchto gladiátorů a k tomu vám postačí jen spustit tento pohodový výherní automat zdarma a zahrát si na něm. Tento výherní automat zdarma má 5 válců a úžasných 243 výherních linií. Tak vysoký počet výherních linií znamená jen jediné, tento výherní automat nabízí mnohem více možností na získání výher než ostatní běžné výherní automaty zdarma.

Hrací Automat Rome Warrior Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu se tvoří všechny výherní kombinace ve směru zleva doprava. Toto pravidlo ale neplatí pro scatter symboly. K tomu jsou navíc všechny výhry zahrnující scatter symboly vynásobeny několika násobiteli a tito násobitelé jsou opravdu velmi hodnotné. Tento výherní automat se řídí pouze několika málo jednoduchými pravidly, kterým porozumí i naprostí nováčci. Vývojářská společnost BF Games, která tento výherní automat vytvořila, se tak ujistila, že je opravdu vhodný pro hráče všech úrovní. Symboly, grafická stránka a další použité prvky jsou s tématem skvěle propojeny a všechny technické prvky jsou na velmi vysoké úrovni. V tomto výherním automatu narazíte na dva speciální symboly. Jedním z nich je scatter symbol a druhým je wild symbol. Všechny ostatní běžné herní symboly vám ale také nabídnou rozličné peněžní výhry. Tím nejhodnotnějším z nich je symbol gladiátora.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti