Menu

Book of Pyramids

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Book of Pyramids

Automat Book of Pyramids Online ZdarmaVýherní automat Book of Pyramids je inspirovaný Egyptem a jeho starověkou civilizací, která dokázala fascinovat mnoho lidí. O toto téma se neustále zajímá spousta vědců, historiků i nadšenců, kteří chtějí odhalit všechna egyptská tajemství. A když je řeč o Egyptu, nesmí chybět ani typické pyramidy. Tento výherní automat online po vás nebude chtít příliš mnoho peněz, ale můžete si být jistí, že po ukončení hraní budete mít v kapse vstupenku s okamžitou platností pro návštěvu těchto nádherných pyramid.

Automat Book of Pyramids Online Zdarma

 

Již od samotného pradávna existují lidé, kteří vědí vždy něco více než ostatní. A je to právě proto, že se narodili s důležitou vlastností, zvědavostí. Jejich zvědavost je dokáže zavést na nečekaná dobrodružství, díky kterým poznají, jak svět kolem nich funguje a jak se pomalu zaplňují stránky historie lidstva. Při hraní tohoto výherního automatu na vás bude čekat jednoduchá, ale stále okouzlující grafika i design. Zvukové efekty automatu zde byly minimalizovány, aby krása zdejších pyramid nebyla ničím rušena.

Herní symboly

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 9 výherními liniemi. Ovládací prvky se nachází přímo na hlavní obrazovce. K dispozici jsou tlačítka stop, bet min, bet max, autoplay a další. Celá obrazovka je pak pokryta hieroglyfy, ale jednotlivé symboly budou obsahovat znaky, kterým budete rozumět velmi jednoduše, jako je například J, Q, K nebo A. Dalšími symboly jsou: nilský kříž Ankh, zlatý faraon, černá kočka a božské oko. Tím nejhodnotnějším symbolem je zlatý faraon, který vám přinese takový mini jackpot v hodnotě 6 666 mincí. Musíte ale na jedné výherní linii těchto symbolů zobrazit pět.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti