Menu

Magic Fruits 4

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magic Fruits 4

Výherní Automat Magic Fruits 4 Online ZdarmaWazdan Gaming nabízí několik ovocných výherních automatů. Vlastně to není nic překvapivého, protože všem chutná a je zdravé. Věděli jste ale, že některé je i kouzelné?
Pokud ne, tak vězte, že výherní automat Magic Fruits 4 vám o tom dá vědět hned, jakmile zatočíte válci. Tentokrát vám tvůrce této hry nabízí kouzelné ovoce, které vám na čtyřech válcích může přinést jen štěstí.

Výherní Automat Magic Fruits 4 Online Zdarma

 

Výherní automat zdarma Magic Fruit 4 má nejen 4 válce, ale také 10 výherních linií a žolíka, který vás odmění výhrami poměrně rychle. Co se týče designu, hlavní obrazovka je pokryta zářícími hvězdami a zajišťuje velmi dobrý první dojem.Ve hře uvidíte také řadu velmi dobře propracovaných symbolů, které při vytvoření výherní kombinace spustí animaci. Představí se vám barevné symboly jako melouny, maliny, hrušky, pomeranče, švestky, hrozny, žolík, zvony a červené sedmičky. Tato hra bohužel nemá žádnou speciální funkci, takže váš zážitek příliš nezpestří. Naštěstí je to její jediné negativum.
Tabulka výplat napovídá, že potřebujete získat tři stejné symboly pro získání výhry. V případě žolíka, můžete získat podstatné výhry, pokud máte dostatečné štěstí a vytočíte si tři nebo čtyři. Nicméně pokud chcete vyhrát se čtyřmi žolíky, musíte si je vytočit na jedné ze tří horizontálních linií. Navíc když získáte výherní kombinaci čtyř žolíků, vyplatí se vám zároveň výhra i za výherní kombinaci tří žolíků, pokud jsou umístěny na některé z aktivovaných výherních linií. Můžete si vybrat od jedné do deseti výherních linií. Každá výhra vám bude vyplacena za výherní kombinace se stejnými symboly zobrazenými vedle sebe na aktivovaných výherních liniích. Ve zkratce, výherní automat online zdarma Magic Fruits 4 je jednou z těch nejvíce přímočarých her z dílny Wazdan. Nenajdete zde řadu speciálních funkcí, které jsou těžké na pochopení. Hra je tak jednoduchá, že si užijete skvělou zábavu bez nutnosti přílišného přemýšlení.
Máte-li zájem hru vyzkoušet, můžete začít hned teď roztočením jejích válců!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti