Menu

Rodeo Drive

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Rodeo Drive

Výherní Automat Rodeo Drive Online ZdarmaRodeo Drive je vysoce kvalitní výherní automat zdarma v Hollywoodském stylu, který hráčům nabízí notnou dávku zábavy. Mimo super skvělých výher má pro vás tento úžasný výherní automat zdarma ochutnávku života v Hollywoodu. A aby tento výherní automat zobrazoval opravdový Hollywood, použila vývojářská společnost Habanero při jeho tvoření jen tu nejkvalitnější grafickou stránku a animace. Naprosto vše, na co v tomto výherním automatu narazíte, je nějak spojeno s Hollywoodem. To platí i pro doprovodnou hudbu. Hraní výherního automatu Rodeo Drive je tak opravdovým prožitkem. Automat je zábavný, vtipný a v každém ohledu nádherný a atraktivní.

Výherní Automat Rodeo Drive Online Zdarma

 

V tomto skvělém herním automatu zdarma narazíte na třpytivé telefony, psí kabelky, recepční, drahé kabelky, parkovací lístky, drahé šperky a další symboly spojené s Hollywoodem. Ke všem symbolům se pojí různé výhry. Jejich hodnota se pohybuje od 12 500 do 2 mincí. Výhry závisí na velikosti sázky a konkrétní výherní kombinaci. Naprosto všechny výhry i možné výherní kombinace jsou názorně zobrazeny v tabulce výher tohoto výherního automatu. Tabulku můžete otevřít pomocí tlačítka I, které je umístěno ve spodní části herní obrazovky. Symbol půvabné dívky funguje jako wild symbol a symbol Hollywoodské hvězdy je scatter symbolem. Tyto dva symboly představují speciální funkce automatu, které dokáží výrazně zvýšit vaše výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti