Menu

Harveys

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Harveys

Hrací Automat Harveys Zdarma OnlineDoufáme, že máte hlad, protože na vás v Harveys, výherním automatu od společnosti Microgaming, čeká spousta opravdových delikates. Harveys se totiž odehrává přímo uprostřed rušné restaurace. Čeká na vás opravdu chutná přímočará akční hra, do které se můžete zakousnout a zapomenout se nesmí ani na přípitek se šampaňským, který vás navíc obdaří volnými koly s masivními násobiteli. Zkrátka a dobře, tento pětiválcový hrací automat s 25 výherními liniemi uspokojí všechny vaše hráčské chutě.

Hrací Automat Harveys Zdarma Online

 

Restaurace Harveys je opravdu tím pravým místem. Alespoň tak vám to bude připadat při poslechu doprovodného cinkání stříbrných příborů o čínský porcelán a hojného smíchu. Je více než jasné, že tato restaurace je věhlasná pro své stolování na úrovni. Však to uvidíte na vlastní oči díky řadě herních symbolů, které zobrazují pouze ty nejexkluzivnější a nejchutnější pokrmy.

Jako předkrm si můžete dát talíř teplé krémové polévky následovaný hlavním chodem, kterým jsou krevety a šneci. Dobrá, šneci možná úplně nesplňují každého představu o chutném jídle, takže je můžete v klidu přeskočit a jít rovnou na dezert, kterým je pořádná porce borůvkového tvarohového koláče. Po jídle zde naleznete i pár mentolek, které fungují jako scatter symboly a také třeba láhev bublinek, která vám spustí volná zatočení. Nesmíme také zapomenout na samotného Harveyho, zvláště protože tento šéfkuchař se chová jako wild symbol a napomáhá vám vytvořit výherní kombinace.

Připravte se na zážitek z té nejvybranější restaurace pomocí tohoto výherního automatu zdarma, který pro vás má ty nejchutnější výhry. Na rozdíl od všech ostatních restaurací vám tento speciální podnik dovolí odnést si s sebou pytel plný skvělých cen, který vám umožní splnění všech vašich přání. Tento úžasný výherní automat zdarma má 5 válců a 25 výherních linií. Čeká na vás několik fantastických bonusových funkcí včetně wild symbolů, scatter symbolů, spinů zdarma a hazardní funkce. S těmito všemi nádhernými cenami má hráč šanci odnést si až 2000 mincí. Bonusové spiny zdarma jsou v této hře trošku rozvinutější, než bývá u podobných automatů zvykem. Je pro vás připraveno celkem 30 spinů zdarma. A aby toho nebylo málo, vaše výhry můžete vynásobit až 25x pomocí dostupných násobitelů. Nejdůležitějšími symboly této hry jsou wild symbol v podobě číšníka a scatter symbol v podobě jídelního lístku. Tyto symboly vám otevřou dveře k nekonečným výhrám.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti