Menu

Fireworks Master

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fireworks Master

Výherní Automat Fireworks Master Online ZdarmaVýherní automat Fireworks Master vypráví příběh o alchymistovi, kterým je ale netradičně panda. Tento automat si můžete zahrát na platformách společnosti Playson a jeho zvláštností je kombinace tradiční deskové hry Mahjong a online hraní. Automat se rozkládá na herní ploše o velikosti 5×3 a je přímo naditý bonusovými koly, wild symboly a spiny zdarma. Tento výherní automat se těší obrovského úspěchu online, právě díky svým fantastickým funkcím a jedinečnému stylu hraní. Automat je také možný si zahrát na mobilních telefonech a jeho očekávaná návratnost k hráčům činí 95,07 %. Výherní kombinace zde můžete tvořit hned 243 způsoby.

Výherní Automat Fireworks Master Online Zdarma

 

Online výherní automat Fireworks Master vypadá velmi dobře a je skvělým příkladem vysoké kvality, která je pro automaty společnosti Playson velmi typická. Na levé straně válců se nachází spící panda. Ta se při dosažení významných výher, nebo při potřebě využití svých alchymistických schopností vzbudí. Panda vám svými schopnostmi dokáže na válce přidat některé speciální funkce. Vedle pandy se pak nachází několik vrstev hracích žetonů ve stylu Mahjong.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu jsou ve stylu asijských deskových her, proto pro vás bude lepší, když si je před hraním prohlédnete v tabulce výplat a zjistíte tak i jejich hodnotu. V tabulce výplat se také můžete dozvědět podrobněji, jaké speciální funkce vám tento hrací automat nabízí. Poté už stačí pouze nastavit vaši sázku a roztočit válce. Výherní kombinace můžete tvořit na 243 výherních liniích. Minimální sázkou je 0,50 mincí a maximálně si můžete vsadit až 150 mincí na každé zatočení. Rozsah sázek je pro naprostou většinu hráčů vyhovující. Po vytvoření výher se objeví další symboly, ze kterých můžete poté také vytvářet další a další výhry. Když se vám podaří následující výherní kombinaci vytvořit, tato funkce neskončí a bude pokračovat až do chvíle, kdy se na válcích nenachází žádná další výherní kombinace.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti