Menu

Sugar Kisses

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sugar Kisses

Hrací Automat Sugar Kisses Online ZdarmaChcete si vychutnat jedinečnou grafiku? Pak si rozhodně spusťte výherní automat Sugar Kisses.

Hrací Automat Sugar Kisses Online Zdarma

 

Tento výherní automat vám nabízí pohodový a sladký hudební doprovod a jeho slaďoučké symboly jsou ve formátu 3D. Vypadají tak velmi chutně a pestrobarevně. V nabídce tohoto výherního automatu je spousta prvků, které hráči musí vzít v potaz. Jeho tabulka výplat je jednoduchá a porozumíte jí během chviličky. Každá vaše výherní kombinace bude navíc doprovázena zvukem polibku.

Výherní automat Sugar Kisses je jednoduchý, ale i tak velmi zábavný. Výhry získáte vždy po spojení čtyř stejných symbolů. Ty se nemusí nacházet na jednom řádku, ale vždy se musí dotýkat alespoň jedním rohem.

Speciální funkce automatu

Tento výherní automat obsahuje funkci kaskádovitých válců, která zajistí neustálý přísun nových symbolů, které mohou tvořit další a další výherní kombinace. Funkce kaskádovitých válců bude ukončena ve chvíli, kdy se na válcích neobjeví žádná další výherní kombinace. Jackpot automatu se měří počtem skořicových srdíček. Jejich spojování vás tak přiblíží k jackpotu.

Sloupec na levé straně herní obrazovky bude zobrazovat postup sběru skořicových srdcí. Na prostředku herní obrazovky se nachází pět válců plných symbolů, které jsou připraveny vyplatit vám vaše výhry. Na pravé straně je pak zobrazena hodnota vašich výher.

Funkce kaskádovitých válců je zábavná a velmi lukrativní, pomůže vám totiž získat vaše výhry mnohem rychleji.

Chybět zde nemohou samozřejmě ani speciální symboly, kterým je například wild symbol nahrazující všechny ostatní symboly a tvořící více výherních kombinací.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti