Menu

Pink Elephants

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Pink Elephants

Hrací Automat Pink Elephants Online ZdarmaVýherní automat s názvem Pink Elephant je opravdu reálný a vyplatí vám také reálné peněžní výhry. Jedná se o výherní automat s tématem inspirovaným Africkým kontinentem, ale s tím rozdílem, že sloni jsou v tomto automatu růžoví. Růžoví sloni přinesou mezi ostatní africká zvířata spoustu zábavy a podařený humor. To nejzajímavější na tomto výherním automatu jsou ale jeho vysoké výplaty.

Hrací Automat Pink Elephants Online Zdarma

 

Výherní automat Pink Elephant je klasickým výherním automatem se 6 válci a 4 řádky. Počet výherních linií je zde 4096. Zajímavostí tohoto výherního automatu je jeho vzrušující a rychlý průběh hry, při kterém je získání bohatých výher otázkou jednoho okamžiku. K vysokým výhrám vás navíc doprovodí zábavné symboly, které reprezentují kouzlo divokého života afrických zvířat.

Herní obrazovka je zasazena do středu automatu a stejně jako i většina dalších automatů se v tomto automatu projevují hlavně tradiční herní prvky. Hrací pole má velikost 6×4 s neuvěřitelným počtem 4096 výherních linií, na které si můžete vsadit od 0,10 do 100 mincí.

Herní symboly

Mimo válců bylo v tomto výherním automatu skvěle zpracováno i jeho pozadí. Jednotlivé válce jsou průhledné, takže samotné pozadí válců prosvítá mezi nimi a hráči tak nebudou ochuzeni o nádhernou podívanou. Za válci se totiž nachází rozsáhlá africká savana vytvořená s 3D grafikou. Jednotlivé symboly také reprezentují celé téma. Hlavním symbolem je růžový slon, který vám vyplatí tu nejvyšší výhru. Nejnižšími herními symboly jsou symboly karet, které jsou ale také sladěny s tématem a vypadají jako kameny používané při kmenových rituálech.

Ani v tomto automatu se nezapomnělo na napětí a tajemnost. Můžete se těšit mimo jiné na světélkujícího slona, zajímavé bonusové symboly a spoustu výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti