Menu

Magical Wolf

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Magical Wolf

Automat Magical Wolf Online ZdarmaMagical Wolf je výherní automat, který vytvořila společnost Platipus Gaming jako pětiválec s 20 výherními liniemi. Sázky, které mohou být vloženy na každou výherní linii, se pohybují od 0,01 do 0,20 dolarů. Maximální výhra, kterou je v tomto výherním automatu možné získat, činí 4 000 dolarů.

Automat Magical Wolf Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu se nachází scatter symbol, který hráčům nabídne vůbec ten nejlepší bonus. Scatter symboly se při tom nemusí nacházet na žádné výherní linii. Bonusové kolo vám umožní zahrát si hned několik spinů zdarma. Všechny spiny zdarma vyplácí velmi vysoké výhry a vy tak můžete získat spoustu peněz bez riskování vlastních prostředků. Další speciální funkcí, na kterou v tomto výherním automatu můžete narazit, je wild symbol. Tento symbol se nachází kdekoli na herní obrazovce a umožní vám vytvořit mnohem více výherních kombinací. Wild symbol může nahradit i několik jiných symbolů najednou.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují klasické karetní symboly a symboly různých vlků. Wild symbolem je vlk s úplňkem a scatter symbol má podobu vrčícího vlka.

Celý tento výherní automat je velmi inovativní svým designem i způsobem hraní. Automat si můžete zahrát za reálné peníze nebo zdarma. Díky tomu, že tento výherní automat používá stabilní platformu, je zajištěna jeho férovost, ale také spousta zábavy. Celému průběhu hraní se v tomto výherním automatu věnovala spousta pozornosti a vše je dotažené do naprostého detailu. Automat si můžete zahrát na jakémkoli zařízení, protože funguje ve formátu HTML5. Čeká vás atraktivní hra se spoustou nádherných pestrobarevných a přitažlivých grafických prvků.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti