Menu

In Jazz

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

In Jazz

Automat In Jazz Online ZdarmaVýherní automat In Jazz se rozkládá na 5 válcích a obsahuje 25 výherních linií. Tento výherní automat vás přenese do Chicaga třicátých let minulého století. Toto období se vyznačovalo nádhernými jazzovými zpěvačkami, vzduchem plným cigaretového kouře a tlumeným osvětlením. Připravte se na to, že tento výherní automat se vám velmi rychle dostane pod kůži. Tento výherní automat zdarma má vysoký rozptyl a vyhrát můžete už v základní hře až 5000 mincí. Během spinů zdarma můžete výhry ještě i ztrojnásobit a využít i speciální jiné symboly, které ještě zvýší vaše výhry nebo nahradí chybějící symboly.

Automat In Jazz Online Zdarma

 

Ve výherním automatu In Jazz máte naprostou volnost při nastavování svých sázek. Stačí vám jen nastavit počet aktivních výherních linií, hodnotu vsazených mincí a počet mincí na každou výherní linii. Vsadit si můžete mince v hodnotě od 0,01 do 1. Na jednu výherní linii je možné vsadit od 1 do 10 mincí.

Během hraní v hlavní hře si můžete ještě více zariskovat a pokusit se vaši výhru zdvojnásobit. Stačí otočit nabízenou kartu a ihned uvidíte, zda se vám to podařilo.

Bonusy a symboly

Výherní automat In Jazz obsahuje pět symbolů, které vám nabídnou pouze nízké výhry a pět symbolů, které vám vyplatí výhry vyšší. Mezi tyto symboly patří symboly jazzové kapely a jejích nástrojů. Měli byste se snažit na válcích zobrazit alespoň tři stejné symboly, které musí být zobrazeny na sousedních válcích počínaje válcem nejvíce vlevo. Vaší maximální výhrou z běžných symbolů v tomto automatu může být 800 mincí. Za výherní kombinaci vytvořenou z wild symbolů vyhrajete 1000 mincí a za výherní kombinaci ze scatter symbolů získáte až 5000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti