Menu

Super Hot

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Super Hot

Automat Super Hot Online ZdarmaModerní výherní automaty vás už unavují? Žádné speciální funkce vás už nezajímají a chtěli byste se vrátit zpět ke starým dobrým klasickým automatům? Pak je výherní automat Super Hot tou správnou automatovou hrou, kterou musíte vyzkoušet. Jedná se o výherní automat zdarma od společnosti Wazdan Gaming, který představuje naprostou klasiku. Nemá žádné speciální funkce, které by vás zaslepily. Obsahuje pouze 3 válce a 5 výherních linií, na kterých si můžete zahrát stejně jako na starých online casino automatech.

Automat Super Hot Online Zdarma

 

Celá hra se odehrává ve tmavé místnosti, která je naplněna plameny a ohněm. Všude kolem vás jsou rozmístěny záhadné předměty. Na válcích naleznete 4 karetní barvy – srdce, hvězdy, třešně a zlaté sedmičky. Grafická stránka byla propracována do nejmenších detailů a použité animace jsou také velmi zábavné. Když získáte výherní kombinaci, tak všechny symboly poskakují, jakoby vám fandily.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti